KONST / Litografier / Grafiska blad 14303081
nr 1430 3081
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Grafiska blad, 2 st. Signerade, 29x22, yttermått inklusive ram: 55x44 + 57x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:15:42
150 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt